VIVAX SOOJUSPUMP UUELE PÕLVKONNALE

VIVAX soojuspumbad ja palju muud

VIVAX soojuspumbad on mõeldud uue põlvkonna tarbijatele, kes hindavad mitte ainult efektiivsust ja töökindlust, vaid ka kaasaegset disaini. Horvaatia kaubamärk Vivax olnud turul alates 2004. aastast ja pakub tänaseks oma sortimendis enam kui 250 erinevat toodet.
Vivaxi kaubamärgi sortiment jaguneb 6 tooterühma:
– Imago (LED-telerid);
– Cool (kliimaseadmed);
– Kodu (väikesed kodumasinad);
– Vox (heli, Hi-Fi);
– Smart (nutitelefonid);
– tahvelarvutid.
 
Vivaxi kliimaseadmed on tuntud kui tippkvaliteediga seadmed. Lisaks disainile, mis sobib igasse kaasaegsesse ruumi, on neil uusim tehnoloogia. Täiustatud funktsionaalsuse tagamiseks ning keskkonnakaitse seisukohalt on need ühed ökonoomsemad kliimaseadmed turul. Vivaxi kliimaseadmeid saab nutitelefoniga juhtida ka siis, kui olete neist eemal.

Mõnus ja puhas õhk on esimene tingimus, et end igas ruumis mugavalt tunda. Müratase on ülimalt oluline ning Vivaxi kliimaseadmed aitavad tänu uusimatele tehnoloogilistele edusammudele kaasa jahutuse ja kütte ülivaiksele tööle.

 

VIVAXi tooted on mõeldud uue põlvkonna tarbijatele, kes hindavad mitte ainult efektiivsust ja töökindlust, vaid ka kaasaegset disaini.

VIVAX V Disain soojuspimp erinevate LED-valgustuse abil näitab millises režiimis see on, jahutusrežiimis helendab siniselt ja kütterežiimil punaselt. Biofilter hoiab kinni umbes 95% bakteritest, 99% tolmuosakestest jääb sellesse lõksu. Lisaks, topeltfiltreerimise tehnoloogia filtreerib ja eemaldab kahjulikud ained ning lagundab kahjulikke gaase, tagades puhta ja tervisliku õhu. 12 kiirust ja 3D õhuvool, millega õhu väljalaskeava liigub automaatselt horisontaalselt ja vertikaalselt, tagavad sinu perele parima mugavuse.

ND Energy – Vivaxi volitatud edasimüüja

ND Energy on kliimakontrolliseadmete ja olmeelektroonika tarnimisele Baltikumi ja Skandinaavia turgudele spetsialiseerunud ettevõte. Osaühingu ND Energy peakontor asub Tallinnas, Eestis.

Meie teenused

Pakume parimaid VIVAX tooteid Skandinaavias, Valgevenes ja Balti riikides. Meil on laialdased kogemused Skandinaavia, Baltikumi ja SRÜ turgudel!

Meie omame suurt ladu Tallinnas, varuosade ja tarvikute ladu meie hoolduses. See tagab kiire toodete tarne ja vajadusel asjatundliku teeninduse võimalike rikete puhul. Kliendi kodu on alati soe talvel ja parajalt jahe suvel.